General Executive MBA Tampere

Pauli Mesiä
050 328 3491
pauli.mesia@tuni.fi

Tuija Majuri
050 595 1136
tuija.majuri@tuni.fi

General Executive MBA Pori

Tanja Mönkkönen
050 447 8433
tanja.monkkonen@tuni.fi

Sosiaali- ja terveysjohtamisen Executive MBA

Aino-Maija Ahola
050 596 7512
aino-maija.ahola@tuni.fi

Executive MBA in Public Management

Marjukka Kuutti
050 536 8128
marjukka.kuutti@tuni.fi

Tuija Majuri
050 595 1136
tuija.majuri@tuni.fi

Executive MBA in Business Renewal

Saila Leivo
040 569 8835
saila.leivo@tuni.fi

Ulla-Maria Mesiä
040 771 0001
ulla-maria.mesia@tuni.fi

Kiinteistö- ja rakennusalan Executive MBA

Mika Kurki
050 330 2884
mika.kurki@tuni.fi

Jarno Tuimala
040 726 5346
jarno.tuimala@kiinko.fi

Järjestöjohtamisen Executive MBA

Minna Miettinen
040 190 1316
minna.miettinen@tuni.fi

Harri Talonen
050 588 7663
harri.talonen@tuni.fi

Seuraa meitä LinkedInissä


Seuraa meitä Twitterissä